Drzwi Loft Ukryty Timberlike, to unikalna kolekcja drzwi wewnętrznych idealnie skomponowanych ze ścianą. To całkowita NOWOŚĆ na rynku! Powstała jako efekt obserwacji potrzeb klientów oraz znajomości najważniejszych trendów aranżacji wnętrz.

ukryta ościeżca

dopasowane skrzydło loftowe

Loft Ukryty Timberlike

Pobierz katalog inspiracji
⬇️ DRIMS Drzwi Splendoor ⬇️
Kliknij w zdjęcie

Drims łączy nowoczesny system ukrycia ościeżnicy w ścianie z modnym, loftowych designem. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu uzyskujemy efekt minimalistycznego wyglądu wokół drzwi.

Drzwi Loft Ukryty Timberlike to:

 • ukryta ościeżnica,
 • industrialny design,
 • niestandardowa wysokość,
 • ościeżnica bez górnej belki- DRZWI AŻ DO SUFITU!
 • kolory z palety RAL i NCS,
 • dowolna ilość i kształt szprosów,
 • efekt zespalania się ze ścianą,
 • profesjonalny montaż
Sekretem modeli drzwi Drims Loft TIMBELIKE jest unikalna metoda ich produkcji. Technologia, która kryje się pod patentem marki Drims sprawia, iż skrzydła drzwiowe są lekkie i wytrzymałe, a co najważniejsze, nie ze stali!

Jak powstały nasze drzwi?

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz zaufaniu, jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci, postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.
Stworzyliśmy ościeżnice wykonaną w całości z wysokiej jakości aluminium. To ona zapewnia drzwiom wewnętrznym stabilność, dyskrecję, jest odporna na uszkodzenia i idealnie schowana w ścianie. Skrzydło drzwiowe Loft Ukryty TIMBERLIKE osadzone na tym systemie, cechuje się precyzyjnym dopasowaniem do powierzchni ściany o dowolnej fakturze.
Te modele skrzydeł drzwiowych powstały z pasji do pięknego wzornictwa oraz chęci tworzenia indywidualnych, niepowtarzalnych rozwiązań.

Gdzie można zastosować Loft ukryty Timberlike?

Kolekcja Drims Loft Ukryty Timberlike idealnie pasuje do industrialnych wnętrz wykorzystujących elementy betonu, szła, cegły i drewna. Coraz częściej styl loftowy jest inspiracją do aranżacji jasnych apartamentów, łazienek a nawet przestrzeni biurowych.

Loft ukryty Timberlike to idealne dopasowanie do Twoich potrzeb!

Drzwi Loft Ukryty Timberlike zapewniają ważne dla komfortu życia doświetlenie pomieszczenia. Przestrzenie między szprosami wypełniają nowoczesne, szklane panele w kolorze mlecznym. Dla klientów ceniących piękno bezbarwnego szkła przygotowujemy je w wersji klasycznej.
Cenimy indywidualność, dlatego każdy model drzwi loftowych Drims zdobi klamka wybrana przez klienta.  Nie ograniczamy wyboru, korzystamy z każdego, dostępnego na rynku projektu. Wiemy, że odpowiednio zaprojektowane drzwi to ważny element tworzenia stylu i niepowtarzalnego charakteru wnętrza. 

POZNAJ 6 KROKÓW, KTÓRE CZEKAJĄ CIĘ PRZED ZAKUPEM EKSKLUZYWNYCH DRZWI WEWNĘTRZNYCH DRIMS:

Krok 1.

Krok 2.

Krok 3.

Krok 4.

Krok 5.

Krok 6.

 1. Wizyta w salonie i konsultacja ze specjalistą.
 2. Umówienie się na BEZPŁATNY pomiar, a w nim: doradztwo techniczne kierunków otwierania, łączenie podłóg, rozmieszczenie kontaktów, badanie kolizji drzwi i wiele innych.
 3. Druga wizyta w salonie – omówienie pomiarów, dobór wzorów oraz wyposażenia drzwi.
 4. Podpisanie umowy.
 5. Produkcja drzwi zgodna z najwyższą jakością i standardem marki Drims.
 6. Montaż drzwi- transport, ubezpieczenie oraz materiały do instalacji zawarte w cenie montażu.

Chcesz kupić lub dowiedzieć się więcej?

Nasi doradcy klienta z chęcią pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru dla Twojego Domu.

Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie niczego czego szukasz napisz lub wyślij do nas zdjęcie realizacji lub projektu a my go dla Ciebie zrealizujemy.

E-mail:  kontakt@drims.pl
Telefon: 609 256 163

*Kolorystyka zdjęć może różnić się od kolorów naturalnych. Publikacja ta nie jest ofertą w rozumieniu prawa, ma zaś jedynie charakter informacyjny.